[vc_row css=”.vc_custom_1546737679905{margin-right: 5px !important;margin-left: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column]

[vc_column_text]

سبد گل رز

در تهیه یک سبد گل زیبا علاوه بر هنر دست طراح ،  استفاده از گل های زیبا و البته با کیفیت از ملزومات کار می باشد.یکی از رایج ترین گل هایی که در تهیه سبد گل ، استفاده میشود  گل رز است که در طرح و رنگ های مختلف در تهیه سبد گل ایفای نقش میکند.

رز هلندی یکی از با کیفیت ترین گونه های گل است ،  که نژاد های مختلفی از جمله سامورایی ، آنجل ، تاپ سکرت و …. را دارا میباشد.رنگ قرمز نماد عشق می باشد ،  که بسیاری از مردم جهان از آن به عنوان نمادی برای ابراز عشق استفاده میکنند . در اکثر کشور ها رنگ قرمز رنگ مورد علاقه ی عروسی ها میباشد تا عروس و داماد در زیباترین حالت ممکن از عشق و علاقه کنار هم زندگی تازه ای را شروع کنند.یکی دیگر از دلایل استفاده از گل رز در مراسم خواستگاری به صورت سبد گل و یا دسته گل  همین موضوع میباشد تا عشق و علاقه به طرف مقابل به خوبی نمایان باشد.در روز عشق(ولنتاین) که میتوان اذعان داشت یکی از پرکاربرد ترین و  رایج ترین هدایا  خرید حتی یک شاخه گل میباشد شاخه گل رز میباشد سبد گل قرمز هم میتواند هدیه ای مناسب برای ابراز  عشق علاقه  به طرف مقابل باشد .

.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]